termínová listina 2012

  Čechy západ Čechy střed Morava sever Morava jih Mezinárodní a ostatní akce
neděle 1.4.   1. Open
Děčín (FG) (neligový)
     
sobota
7.4.
         
neděle
8.4.
      1. Open
Blansko
Pod Bílou věží
Hradec Králové
sobota
14.4.
         
neděle
15.4.
1. Open
Plzeň
1. Grand Prix
Hradec Králové
 
sobota
21.4.
         
neděle
22.4.
1. Bohemia Tour
Plzeň
1. Moravia Tour
Blansko
 
sobota
28.4.
    1. Open
Příbor (neligový)
2. Open
Jedovnice (neligový)
 
neděle
29.4.
  2. Open
Tempo (MG - neligový)
2. Open
Příbor (neligový)
3. Open
Jedovnice
 
sobota
5.5.
2. Open
Chomutov (neligový)
       
neděle
6.5.
3. Open
Chomutov
2. Grand Prix
 Jedovnice
 
sobota
12.5.
         
neděle
13.5.
2. Bohemia Tour
Tempo (MG)
2. Moravia Tour
Příbor
 
sobota
19.5.
         
neděle
20.5.
         
sobota
26.5.
4. Open
Fr. Lázně
3. Open
Tanvald
3. Open
Olomouc
  NC Bad Münder (D),
Porto (P), Rozemaai (B)
neděle
27.5.
KP
Fr. Lázně
KP
Tanvald
KP
Olomouc
KP
Bystřice p.H. (neligový)
NC Bad Münder (D),
Porto (P), Rozemaai (B)
sobota
2.6.
         
neděle
3.6.
  4. Open
Radotín (neligový)
     
sobota
9.6.
         
neděle
10.6.
3. Grand Prix
Bystřice pod Hostýnem
 
sobota
16.6.
5. Open
Cheb (neligový (MG)
    4. Open
Start Brno
 
neděle
17.6.
6. Open
Cheb (MG)
5. Open
Pelhřimov
  5. Open
Start Brno
 
sobota
23.6.
Přebor Čech
Cheb (MG)
Přebor Moravy
'90 Brno
 
neděle
24.6.
Přebor Čech
Cheb (MG)
Přebor Moravy
'90 Brno
 
sobota
30.6.
    4. Open
Kopřivnice
   
neděle
1.7.
  6. Open
Pečky
(hřiště Děkanka)
5. Open
Kopřivnice
   
čtvrtek
5.7.
         
pátek
6.7.
         
sobota
7.7.
4. Grand Prix
Děkanka Praha
 
neděle
8.7.
         
sobota
14.7.
Junior trophy
Olomouc
 
neděle
15.7.
Junior trophy
Olomouc
 
sobota
21.7.
         
neděle
22.7.
         
čtvrtek
26.7.
Mistrovství České republiky
Olomouc
 
pátek
27.7.
Mistrovství české republiky
Olomouc
 
sobota
23.7.
Mistrovství České republiky K.O. system
Olomouc
 
neděle
29.7.
         
sobota
4.8.
        Radotín Trophy
Radotín
neděle
5.8.
        Radotín Trophy
Radotín
sobota
11.8.
         
neděle
12.8.
    6. Open
Polička (neligový)
   
středa 15.8.         WEC Bad Münder (D)
SEC Rozemaai (B)
čtvrtek 16.8.         WEC Bad Münder (D)
SEC Rozemaai (B)
pátek 17.8.         WEC Bad Münder (D)
SEC Rozemaai (B)
sobota
18.8.
      6. Open
Tovačov (neligový)
WEC Bad Münder (D)
SEC Rozemaai (B)
neděle
19.8.
      7. Open
Tovačov
 
sobota
25.8.
7. Open
Jesenice (neligový)
       
neděle
26.8.
8. Open
Jesenice
7. Open
Hradec Králové
     
středa 29.8.         EM Porto (P)
čtvrtek 30.8.         EM Porto (P)
pátek 31.8.         EM Porto (P)
sobota
1.9.
      8. Open
Bystřice p.H. (neligový)
EM Porto (P)
neděle
2.9.
9. Open Rakovník 8. Open
Radotín
  9. Open
Bystřice p.H.
 
sobota
8.9.
         
neděle
9.9.
3. Bohemia Tour
Františkovy Lázně
3. Moravia Tour
Bystřice p.H.
 
sobota
15.9.
         
neděle
16.9.
5. Grand Prix
Rakovník
AB Duo
Radotín
sobota
22.9.
         
neděle
23.9.
4. Bohemia Tour
Radotín
     
sobota
29.9.
         
neděle
30.9.
    7. Open
Uničov (neligový)
   
čtvrtek 4.10.         EC Vizela (P)
pátek 5.10.         EC Vizela (P)
sobota
6.10.
    8. Open
2000 Ostrava
  EC Vizela (P)
neděle
7.10.
  9.Open
Děkanka Praha
9. Open
2000 Ostrava
   
sobota
13.10.
         
neděle
14.10.
    5. Moravia Tour
2000 Ostrava
 
sobota
20.10.
         
neděle
21.10.
         
sobota
27.10.
         
neděle
28.10.
         
so-ne
8.-9.12.
        S - centrum Open Děčín

 

Kontakt

Český minigolfový svaz, z.s. Zátopkova 100/2
Břevnov
169 00 Praha 6

IČ: 45772495

Datová schránka: qsgn2a

Bankovní spojení:
Česká spořitelna a.s.
č.ú.: 1417235379 / 0800
info@cmgs.cz