Termínová listina 2013

 

  Čechy západ Čechy střed Morava sever Morava jih Mezinárodní a ostatní akce
           
neděle
13.1.
turnaj jednotlivců a dvojic Děčín   Olomouc Cup 2013     Rozpis       
sobota
19.1.
Radotinska Trophy Děčín Rozpis   KDG 2000 Ostrava    
neděle
20.1.
Radotinska Trophy Děčín Rozpis        
neděle
3.2.
AB Duo
Děčín
       
neděle
10.2.
  1. Open Butovice +II.liga Olomouc Cup 2013  Rozpis    
sobota
16.2.
    KDG 2000 Ostrava    
sobota
9.3.
24 Maraton
Děčín Rozpis
       
neděle
10.3.
24 Maraton
Děčín
  Olomouc Cup 2013   Rozpis    
sobota
16.3.
    KDG 2000 Ostrava    
sobota
23.3.
        Utkání zemí Děčín 2013
Rozpis (CZ) , Invitation (A)
neděle
24.3.
        Utkání zemí Děčín 2013
Rozpis (CZ) , Invitation (A)
sobota 30.3.          
neděle 31.3.   2. Open Děčín  +II.liga      
sobota
13.4.
    KDG 2000 Ostrava    
neděle 14.4. 1. Grand Prix
Praha Butovice (MTG - hala)
 
sobota
20.4.
    1. Open Olomouc + II.liga (FG)    
neděle
21.4.
1. Open Rakovník
+ II.liga
  2. Open Olomouc + II.liga (FG)    
sobota
27.4.
         
neděle
28.4.
1. Bohemia Tour
Rakovník (MTG)
1. Moravia Tour
Olomouc (FG)
 
středa
1.5.
      1. Open
Blansko
 
sobota
4.5.
2. Open Chomutov        
neděle
5.5.
3. Open Chomutov + II.liga 2. Grand Prix
Blansko
 
středa
8.5.
  Pod Bílou věží
Hradec Králové
rozpis
  2. Open
Jedovnice
  
sobota
11.5.
         
neděle
12.5.
2. Bohemia Tour
Hradec Králové
2. Moravia Tour
Jedovnice
 
sobota
18.5.
4. Open Fr. Lázně + II.liga   3. Open Ostrava 3. Open
Start Brno
NC Bad Münder (D)
YNC Porto (P)
SNC Appelscha (NL)
neděle
19.5.
Krajský Přebor
Fr. Lázně
Krajský Přebor Krajský Přebor Ostrava Krajský Přebor
Start Brno
NC Bad Münder (D)
YNC Porto (P)
SNC Appelscha (NL)
sobota
19.5.
         
sobota
25.5.
         
neděle
26.5.
5. Open Plzeň + II.liga 3. Open
Radotín +II.liga
  4. Open
MGC '90 Brno
+ II.liga
 
sobota
1.6.
         
neděle
2.6.
  4. Open
Tanvald
3. Grand Prix
Plzeň
 
sobota
8.6.
    4. Open Kopřivnice    
neděle
9.6.
    5. Open Kopřivnice    
sobota
15.6.
Přebor Čech
Tanvald
Přebor Moravy
Kopřivnice
 
neděle
16.6.
Přebor Čech
Tanvald
Přebor Moravy
Kopřivnice
 
sobota
22.6.
      5. Open
Bystřice p.H.
 
neděle
23.6.
  5. Open
Pelhřimov
  6. Open
Bystřice p.H.
 
sobota
29.6.
Junior Trophy
Hradec Králové
 
neděle
30.6.
Junior Trophy
Hradec Králové
 
pátek
5.7.
         
sobota
6.7.
         
neděle
7.7.
4. Grand Prix
Olomouc (FG)
 
neděle
8.7.
         
sobota
13.7.
         
neděle
14.7.
         
čtvrtek
18.7.
Mistrovství České republiky
Rakovník (MG + MTG)
 
pátek
19.7.
Mistrovství české republiky
Rakovník (MG + MTG)
 
sobota
20.7.
Mistrovství České republiky K.O. system
Rakovník (MG + MTG)
 
neděle
21.7.
         
sobota
27.7.
         
neděle
28.7.
  6. Open
Tempo (MG)
     
sobota
3.8.
  1. Memoriál Vl.Čecha
Radotín - Radotín Trophy     Rozpis
     
neděle
4.8.
  1. Memoriál Vl.Čecha
Radotín - Radotín Trophy     Rozpis
6. Open
Polička
přesunut na 7.9. na LOKO Olomouc

 
   
středa 7.8.         YEC Porto (P)
SEC Appelscha (NL)
čtvrtek 8.8.         YEC Porto (P)
SEC Appelscha (NL)
pátek 9.8.         YEC Porto (P)
SEC Appelscha (NL)
sobota
10.8.
ICM Cheb
Rozpis (CZ) Invitation (A)
      YEC Porto (P)
SEC Appelscha (NL)
neděle
11.8.
ICM Cheb
Rozpis (CZ)
Invitation (A)
       
sobota
17.8.
      7. Open
Tovačov
 
neděle
18.8.
      8. Open
Tovačov + II.liga
 
středa 21.8.         WM Bad Münder (D)
čtvrtek 22.8.         WM Bad Münder (D)
pátek 23.8.         WM Bad Münder (D)
sobota
24.8.
6. Open Cheb (MG)   7. Open
Příbor
  WM Bad Münder (D)
neděle
25.8.
7. Open Cheb (MG) + II.liga 7. Open Pečky  +II.liga 8. Open
Příbor
   
sobota
31.8.
         
neděle
1.9.
3. Bohemia Tour
Cheb *
3. Moravia Tour
Příbor
* systém doplní pořadatel v rozpisu turnaje
sobota
7.9.
8. Open Jesenice   6. Open   Olomouc (MTG)    
neděle
8.9.
9. Open Jesenice + II.liga 8. Open Děkanka +II.liga 9. Open
Olomouc (MTG)
9. Open
Holešov + II.liga
 
sobota
14.9.
         
neděle
15.9.
5. Grand Prix
Holešov
 
sobota
21.9.
         
neděle
22.9.
4. Bohemia Tour
Děkanka Praha
4. Moravia Tour
Bystřice pod Hostýnem
 
sobota
28.9.
         
neděle
29.9.
  9. Open Hr.Králové +II.liga      
čtvrtek 3.10.         EC Holešov (CZ)
pátek 4.10.         EC Holešov (CZ)
sobota
5.10.
        EC Holešov (CZ)
neděle
6.10.
         
sobota
12.10.
         
neděle
13.10.
         
sobota
19.10.
         
neděle
20.10.
         
sobota
26.10.
         
neděle
27.10.
         

 

Kontakt

Český minigolfový svaz, z.s. Zátopkova 100/2
Břevnov
169 00 Praha 6

IČ: 45772495

Datová schránka: qsgn2a

Bankovní spojení:
Česká spořitelna a.s.
č.ú.: 1417235379 / 0800
info@cmgs.cz